Meze 99 Classics i 99 Neo teraz ze zbalansowanym kablem w komplecie!
Firma Meze, ceniony na całym świecie producent słuchawek, przygotowała dla klientów miłą niespodziankę – zestaw sprzedażowy słuchawek nausznych 99 Classics oraz 99 Neo będzie zawierać teraz przewód zbalansowany.
2018-11-19, 13:37

Kabel ma długość 1,3 metra i jest wykonany z posrebrzanej miedzi beztlenowej (OFC). Zbalansowany wtyk 2,5 mm jest zgodny m.in. z odtwarzaczami muzyki produkowanymi przez takie marki jak Astell&Kern, Cayin, FiiO czy iBasso. Cena detaliczna przewodu to 399 zł.

Meze 99 Classics oraz 99 Neo to słuchawki nauszne, które zdobyły wiele nagród branżowych. O ich jakości świadczą rekomendacje przyznane przez polskie portale audio, takie jak HighFidelity.pl, HiFiPhilosophy.com, Kropka.audio, Soundrebels.com czy Stereolife.pl.

Dane techniczne Meze 99 Classics oraz 99 Neo:

  • przetwornik: dynamiczny, 40 mm
  • pasmo przenoszenia: 15 Hz - 25 kHz
  • impedancja: 32 Ohm (99 Classics) / 26 Ohm (99 Neo)
  • skuteczność: 103 dB
  • masa: 260 g

Marka Meze pochodzi od nazwiska jej twórcy i prezesa, Antonio Meze, który w roku 2009 założył firmę w rumuńskim mieście Baia Mare. Antonio chciał stworzyć słuchawki, które dawałyby mu taką samą frajdę, co gra na gitarze Fender Stratocaster. Przełomowy dla rumuńskiej marki okazał się rok 2015, kiedy światło dziennie ujrzały słuchawki nauszne 99 Classics, docenione przez krytyków z całego świata. Aktualnie wszystkie modele projektowane są na miejscu w Rumunii, a przy ich tworzeniu firma nie uznaje kompromisów ani nie podąża za bieżącymi trendami, lecz kroczy własną drogą w kwestiach brzmienia oraz wzornictwa, tworząc produkty, które nigdy się nie zestarzeją.

Firma Audiomagic.pl powstała w styczniu 2010 roku w Warszawie i od początku zajmowała się importem oraz sprzedażą sprzętu audio o cechującego się wyjątkowo wysokim stosunku jakości do ceny. Obecnie spółka jest oficjalnym polskim dystrybutorem marek Brainwavz, Cayin, Encore Design, Etymotic, FiiO, Fischer Audio, Kennerton, RHA, V-Moda oraz Westone. Audiomagic posiada własny salon audio zlokalizowany w centrum Warszawy, a także ogólnopolską sieć dealerów.

KONTAKT / AUTOR
Kamil Homziak
Specjalista ds. marketingu
Audiomagic.pl
663 123 456
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy